Detales.lt - Naujų ir apynaujų automobilių dalys PARDUODAMAS PORTALAS DETALES.LT. Informacija: info@detales.lt, 868249161
Automobiliu dalys
 
Apie mus
 

„Detalės.lt“ - naujas ir šviežias naujų ir apynaujų automobilių detalių portalas.


„Detalės.lt“ siūlo plačiausią ir kokybiškiausią naujų ir apynaujių detalių asortimentą už geriausią kainą Lietuvoje ir Baltijos šalyse.


„Detalės.lt“ siūlo pirkėjams įsigyti Alpina, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Maybach, Maserati, Mercedes Benz, Porsche, Rolls Royce markių detales. Detalių spektras yra iš ties gausus, nes galima pasirinkti iš kėbulo, salono ar net variklio detalių.


Taip pat „Detalės.lt“ siūlo naują paslaugą „Facelift“. Tai paslauga kurią Lietuvoje suteikiame be labai didelių finansinių įsipareigojimų,žmonėms ( t.y jums klientams ) kurie savo mylimą automobilį nori atnaujinti išoriškai. Tai nėra tik "tiuningo" firmų kaip Luma, Brabus kėbulo detalės, bet siūlome automobilio išvaizdą atnaujinti taip, lyg jis būtų po gamintojo oficialaus atnaujinimo.


Mūsų tikslas – garantuoti savo klientams pačią aukščiausią aptarnavimo kokybę, jog atsiėmę automobilių detales išeitumėte laimingi ir sugrįžtumėte pas mus dar kartą ar su savo draugais.


Taip pat mūsų portale galite paskaityti šviežiausias automobilių industrijos naujienas, diskutuoti forume jums rūpimais klausimais su kitais lankytojais bei specialistais.


Detalės.lt kolektyvas dirba kasdien, kad Jums būtų patogu pirkti ar užsisakyti reikiamas detales. Stengiamės tobulėti ir plėsti siūlomų paslaugų spektrą. Mums svarbi kiekviena Jūsų nuomonė, kritika, pageidavimai ir pasiūlymai. Lauksime Jūsų laiškų!


Dėkojame už Jūsų palaikymą.

Su pagarba,
Detales.lt kolektyvas.
Skype: detales.lt
Tel: +370 684 35591
Tel: +370 646 73980
El. paštas: info@detales.lt
Dirbame:
Pirm. – Penkt. 8-18 val.

 
© 2008-2013 detales.lt. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama